UWAGA – WAŻNE!!!

Drodzy Rodzice, Dziękujemy Wam wszystkim za zainteresowanie naszą konferencją. W obliczu wirusa, działań prewencyjnych, wzajemnej odpowiedzialności i potrzeby, by każdy z Was mógł zadbać o siebie i swoich najbliższych – odwołujemy naszą konferencję. To dla nas trudne doświadczenie, pierwsza taka sytuacja, razem z Wami uczymy się funkcjonowania w zmienionej rzeczywistości. Ale…, że nasza konferencja nazywa się Narodziny Rodziny, to zakładamy, że teraz jest czas na to, żeby właśnie i tego doświadczać. Bez konferencji i warsztatów, ale w domu, z bliskimi. Wspólnie wykorzystując ten czas na pielęgnowanie relacji i dbanie o siebie samych i siebie nawzajem:).

Od strony organizacyjnej – wszystkim osobom, które zakupiły bilety na naszą konferencję, będziemy zwracać środki. Niestety z uwagi na to, że obsługująca nas evenea boryka się z ogromem podobnych sytuacji zwrot środków na Wasze konto może chwilę potrwać, za co z góry przepraszamy.

Fundacja Wychowanie w szacunku łączy siły wraz #Nicminiewisi i zaprasza serdecznie na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 18 kwietnia 2020r. we Wrocławiu.

Zapraszamy wszystkich rodziców małych dzieci, którzy dopiero zaczynają swoją rodzicielską przygodę, wrażliwych na potrzeby dzieci, otwartych na dyskusję i kontakt, którzy szukają rzetelnych informacji i którym bliskie są idee związane z wychowaniem dziecka:

💜w empatii,
💜zrozumieniu
💜budowaniu relacji.

Podczas konferencji będzie można:
💛 posłuchać wykładów profesjonalistów związanych z nurtem wychowania dzieci w szacunku m.in o karmieniu piersią, żywieniu dziecka,
💛wziąć udział w panelu dyskusyjnym,
💛skorzystać z bogatej oferty wystawców
💛mieć okazję do spotkania z innymi rodzicami i specjalistami z zakresu wychowania.

PROGRAM:

od godz 9:00 – Rejestracja

10:00 – 10:45 – Jak być mamą i zostać sobą? 👩– wykład – Tamara Kasprzyk

10:45 – 11:30 – Metoda Baby Led Weaning, czyli naturalny sposób wprowadzania pokarmów stałych do diety dziecka. 👶🥕– wykład – Anna Piszczek Alaantkoweblw

11:30 – 12:15 – przerwa

12:15 – 13:15 – Karmienie piersią od A do Z 🤱– wykład – Hafija.pl Agata Aleksandrowicz

13:15 – 14:00 – przerwa

14:00 – 16:00 – Cienie i blaski rodzicielstwa bliskości 🌞🌝 – panel dyskusyjny

16:15 – 17:00 – Ja, Ty, my – o mocy relacji między rodzicami 👫– wykład – Anita i Piotr Romanowscy

PRELEGENCI:
Hafija.pl ⭐ to jedyne takie miejsce w polskim internecie. Największe kompendium wiedzy o karmieniu piersią oraz rodzicielstwie.
Agata Aleksandrowicz – Z wykształcenia jestem specjalistą z zakresu komunikacji społecznej i PR oraz dyplomowanym Promotorem Karmienia Piersią. Edukuję się ciągle biorąc udział w udział w kursach i szkoleniach na temat kodeksu WHO i rezolucji WHA organizowanych przez Save the Children z Wielkiej Brytanii. W latach 2017 – 2018 brałam udział w projektach edukacyjnych dotyczących karmienia piersią realizowanych w ramach NPZ 2016-2020. Przez ostatnie sześć lat prowadziłam warsztaty w całej Polsce, a udział w nich wzięło ponad 3000 rodziców.
Jestem fundatorką i wiceprezeską Fundacja Promocji Karmienia Piersią i redaktor naczelną Kwartalnik Laktacyjny – magazynu o karmieniu piersią.
W swojej pracy przestrzegam postanowień Kodeksu Marketingu Produktów Zastępujących Mleko Kobiece WHO oraz rezolucji dot. karmienia piersią WHA. Kieruję się aktualną wiedzą naukową oraz wytycznymi WHO i UNICEF.

⭐Anna Piszczek z Alaantkoweblw ⭐– pedagożka, propagatorka i edukatorka metody Baby Led Weaning i żywienia niemowląt. Współautorka najpoczytniejszego bloga na temat żywienia niemowląt i dzieci starszych www.alaantkoweblw.pl oraz bestsellerowych książek i ebooków kucharskich z przepisami dla dzieci. Prywatnie mama Antka i Toli

⭐Tamara Kasprzyk ⭐ – „Jestem mamą dwóch chłopców w wieku szkolnym, trenerką Family-Lab Polska, psycholożką.
Na moje życie zawodowe najbardziej znacząco wpłynęły dwa doświadczenia: pojawienie się w moim życiu dzieci i spotkanie z podejściem Familylabu. Oba te zdarzenia pomogły mi zweryfikować wiele „prawd” o człowieku, które nabyłam w toku wychowania oraz edukacji (w tym psychologicznej). Moja obecna perspektywa pozwala mi widzieć człowieka pełniej i lepiej rozumieć, co jest nam najbardziej potrzebne, żeby się harmonijnie rozwijać oraz daje mi i moim klientom dużo przestrzeni na bycie tym, kim jesteśmy TERAZ. Tutaj dzieją się najciekawsze rzeczy…”

Anita Janeczek-Romanowska ⭐– psycholog dziecięcy, współzałożycielka ośrodkaBliskie Miejsce, prowadzi stronę o psychologii i rodzicielstwieByć bliżej ・ Anita Janeczek-Romanowska(www.bycblizej.pl). Na co dzień i zawodowo praktykuje rodzicielstwo bliskości i wychowanie w empatii. Od kilkunastu lat współpracuje z przedszkolami i ośrodkami wspierającymi rodziny, prowadzi warsztaty dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi. Więcej o Anicie
http://bliskiemiejsce.pl/anita-janeczek-romanowska/

Piotr Romanowski⭐– psycholog i psychoterapeuta systemowy, od kilkunastu lat wspiera psychoterapeutycznie pary i rodziny w różnego rodzaju kryzysach. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywał pracując w placówkach świadczących specjalistyczne wsparcie dla
dzieci i dorosłych (m.in. w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu,
Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Żoliborz oraz w Pogotowiu Opiekuńczym Nr 1 w Warszawie). Więcej o Piotrzehttp://bliskiemiejsce.pl/piotr-romanowski/

ZAPISY 

Jeśli macie pytania zapraszamy do kontaktu:
kontakt@wychowaniewszacunku.pl
REGULAMIN KONFERENCJI: